Skrót

http://z-wardynia.pl — Z wardynia

Ostatnia aktualizacja — 11:33:19 (0 sek temu)
Następna aktualizacja — 11:33:20
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony23478248476257742343211553
Hosty IP8161711417549584725642
Unikalne wizyty8163515424675743126415
Unikalne sesje91841198319461357954509
Odsłon na użytkownika2.92.92.33.13.43.85.78.0
Sesji na użytkownika1.11.11.21.31.31.41.82.1
Wizyt na host IP1.01.02.11.41.41.21.31.0

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony82
Hosty IP17
Unikalne wizyty35
Unikalne sesje41
Odsłon na użytkownika2.3
Sesji na użytkownika1.2
Wizyt na host IP2.1
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Tue, 22 May 2018 11:33:19)
Odsłony23
Hosty IP8
Unikalne wizyty8
Unikalne sesje9
Odsłon na użytkownika2.9
Sesji na użytkownika1.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony484
Hosty IP114
Unikalne wizyty154
Unikalne sesje198
Odsłon na użytkownika3.1
Sesji na użytkownika1.3
Wizyt na host IP1.4
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony2577
Hosty IP549
Unikalne wizyty675
Unikalne sesje946
Odsłon na użytkownika3.8
Sesji na użytkownika1.4
Wizyt na host IP1.2
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony42343
Hosty IP5847
Unikalne wizyty7431
Unikalne sesje13579
Odsłon na użytkownika5.7
Sesji na użytkownika1.8
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony211553
Hosty IP25642
Unikalne wizyty26415
Unikalne sesje54509
Odsłon na użytkownika8.0
Sesji na użytkownika2.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-05-1600:03:09
2018-05-1700:00:50
2018-05-1800:01:19
2018-05-1900:00:44
2018-05-2000:01:39
2018-05-2100:00:40
2018-05-2200:00:42

Wpisy

/5
/index.php?page=strona&id=571
/?page=strona&id=8&PHPSESSID=7am5gcfpbgscfr0d27uvcc2cv11

Przeglądarki

Google Chrome 58.0.3029.1109
Mozilla 11.05
Firefox 52.04

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats