Skrót

http://z-wardynia.pl — Z wardynia

Ostatnia aktualizacja — 14:56:09 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 14:56:10
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony00000039413213186
Hosty IP000000522625909
Unikalne wizyty000000679826783
Unikalne sesje0000001255755097
Odsłon na użytkownika0.00.00.00.00.00.05.88.0
Sesji na użytkownika0.00.00.00.00.00.01.82.1
Wizyt na host IP0.00.00.00.00.00.01.31.0

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Mon, 20 Aug 2018 14:56:10)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony39413
Hosty IP5226
Unikalne wizyty6798
Unikalne sesje12557
Odsłon na użytkownika5.8
Sesji na użytkownika1.8
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony213186
Hosty IP25909
Unikalne wizyty26783
Unikalne sesje55097
Odsłon na użytkownika8.0
Sesji na użytkownika2.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-08-14
2018-08-15
2018-08-16
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-20

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats