Skrót

http://z-wardynia.pl — Z wardynia

Ostatnia aktualizacja — 01:20:48 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 01:20:48
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony0071683113504842071204179
Hosty IP001513823927576824453
Unikalne wizyty0015193321244734124906
Unikalne sesje00262534217311311751729
Odsłon na użytkownika0.00.04.73.53.54.15.78.2
Sesji na użytkownika0.00.01.71.31.41.41.82.1
Wizyt na host IP0.00.01.01.41.41.31.31.0

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony71
Hosty IP15
Unikalne wizyty15
Unikalne sesje26
Odsłon na użytkownika4.7
Sesji na użytkownika1.7
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Sun, 25 Feb 2018 01:20:49)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony683
Hosty IP138
Unikalne wizyty193
Unikalne sesje253
Odsłon na użytkownika3.5
Sesji na użytkownika1.3
Wizyt na host IP1.4
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony5048
Hosty IP927
Unikalne wizyty1244
Unikalne sesje1731
Odsłon na użytkownika4.1
Sesji na użytkownika1.4
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony42071
Hosty IP5768
Unikalne wizyty7341
Unikalne sesje13117
Odsłon na użytkownika5.7
Sesji na użytkownika1.8
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony204179
Hosty IP24453
Unikalne wizyty24906
Unikalne sesje51729
Odsłon na użytkownika8.2
Sesji na użytkownika2.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2018-02-1900:00:51
2018-02-2000:02:28
2018-02-2100:01:12
2018-02-2200:01:51
2018-02-2300:00:26
2018-02-2400:01:13
2018-02-25

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats