Skrót

http://z-wardynia.pl — Z wardynia

Ostatnia aktualizacja — 11:16:28 (1 sek temu)
Następna aktualizacja — 11:16:30
DzisiajSzacowaneWczorajy7 dniŚrednia tygodnia30 dni12 monthsWszystko
Odsłony0000005947213186
Hosty IP00000093425909
Unikalne wizyty000000120326783
Unikalne sesje000000212955097
Odsłon na użytkownika0.00.00.00.00.00.04.98.0
Sesji na użytkownika0.00.00.00.00.00.01.82.1
Wizyt na host IP0.00.00.00.00.00.01.31.0

Real people over the last 30 days



Unikalne wizytySzacowane

Ostatnich 30 dni
3DGraphAreaStacked chart
Ostatnich 30 dni

Wczorajy

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

Dzisiaj

(Wed, 20 Mar 2019 11:16:29)
Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

7 dni

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

30 dni

Odsłony
Hosty IP
Unikalne wizyty
Unikalne sesje
Odsłon na użytkownika
Sesji na użytkownika
Wizyt na host IP
Unikalne wizyty

12 months

Odsłony5947
Hosty IP934
Unikalne wizyty1203
Unikalne sesje2129
Odsłon na użytkownika4.9
Sesji na użytkownika1.8
Wizyt na host IP1.3
Unikalne wizyty

Wszystko

Odsłony213186
Hosty IP25909
Unikalne wizyty26783
Unikalne sesje55097
Odsłon na użytkownika8.0
Sesji na użytkownika2.1
Wizyt na host IP1.0
Unikalne wizyty

Average time on site

Average time on site
2019-03-14
2019-03-15
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-18
2019-03-19
2019-03-20

Najpopularniejsze strony

Strona nie jest umieszczona w lista najpopularniejszych stron
 

Zamów reklamę w GoStats